HRUBÉ ZAMERANIE PRIESTOROV

Prvým krokom, ktorý podnikneme k tomu, aby sme sa priblížili k vytvoreniu Vami vysnívanej kuchyne, bude zameranie priestorov naším odborníkom priamo u Vás doma.

STRETNUTIE SO ZÁKAZNÍKOM

Ďalším nevyhnutným krokom v realizácii Vašej kuchyne je osobné stretnutie nášho projektanta s Vami a vypracovanie grafického návrhu. Na základe návrhu zaručujeme, že kuchyňa bude navrhnutá tak, aby spĺňala všetky atribúty, ktoré budú viesť k vzájomnej spokojnosti.

CENOVÁ PONUKA

V rámci osobného stretnutia spočívajúceho vo vypracovaní návrhu kuchyne vypracujeme pre každého z Vás taktiež individuálnu cenovú ponuku.

KOMPLETNÝ NÁVRH INŠTALÁCIÍ

Ponúkame Vám kompletný návrh kuchyne, do ktorého patrí aj návrh inštalácií. Tento návrh je nevyhnutný k tomu, aby kuchyňa spĺňala svoj účel nielen po stránke estetickej, ale i po stránke funkčnej.

VÝROBA KUCHYNE

Po absolvovaní predošlých uvedených krokov môže dôjsť k samotnej výrobe Vašej kuchyne, ktorú má na starosti náš tím kvalifikovaných stolárov. Tí zabezpečia, že Vaša kuchyňa bude preukazovať tie najvyššie známky kvality a precíznosti.

MONTÁŽ KUCHYNE

O montáž Vašej kuchyne sa taktiež postaráme my. Stačí, ak nám ponecháte priestor k dispozícii a my zabezpečíme všetko tak, aby ste sa o pár hodín mohli tešiť z Vašej novej kuchyne.