Naša spoločnosť sa zameriava na výrobu takých kuchýň a vstavaných skríň, ktoré sú na jednej strane špičkovými modelmi a na druhej strane spĺňajú všetky funkcie každodennej záťaže.

Skĺbenie funkčnosti a dizajnu u všetkého, čo vznikne v našej výrobe, zabezpečujú vysokokvalifikovaní odborníci v dizajnérstve a výrobe.

Neváhajte sa pridať do zoznamu niekoľkých stoviek spokojných zákazníkov a my Vám garantujeme, že Vaše predstavy o kuchyni, či vstavanej skrini prenesieme do skutočnej podoby tak, že budete spokojní, prípadne sa na nás obrátite s ďalšou zákazkou.

DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI

Za rokov praxe súvisiacej so zákazkovou výrobou sme sa naučili, ako čo najvernejšie preniesť zákaznícke predstavy do reality. Na základe pozitívnej zákazníckej odozvy môžeme povedať, že sa nám to úspešne darí.

PRO – ZÁKAZNÍCKY ORIENTOVANÁ FIRMA

Úspešnosť firmy pripisujeme aj tomu, že vieme správne načúvať prianiam zákazníkov a že im vychádzame v ústrety, čomu nasvedčuje možnosť bezplatného 3D návrhu a možnosť prispôsobenia termínov osobných stretnutí, zamerania, či montáže.

NAŠE KUCHYNE A VSTAVANÉ SKRINE OBSTOJA

Vyrábame len s použitím materiálov, ktoré vykazujú najvyššiu kvalitu a ktoré sú nakupované predovšetkým u atestovaných výrobcov. O 3D návrhy a výrobu je zodpovedný každoročne školený personál.