kovanie blum

Najmodernejšie kovania vo vašej kuchyni

Výnimočnosť a dlhotrvácnosť nami vyrobených kuchýň spočíva predovšetkým v použitých materiáloch. U nábytkových výklopov, závesov a výsuvov montujeme výlučne vysokokvalitné kovania značky blum.

spotrebiče whirpool

Len tie najkvalitnejšie spotrebiče

Naše kuchyne sú známe tým, že sa nesú ruka v ruke so spotrebičmi značky Whirlpool, čo znamená, že do kuchýň montujeme iba spotrebiče tejto svetovo uznávanej a úspešnej firmy.

odstavec

Bezplatné stretnutie so zákazníkom

Jedným z nevyhnutných krokov, ktorý musí byť zrealizovaný v prípade novej objednávky je osobné stretnutie so zákazníkom, v rámci ktorého naša firma dohodne so zákazníkom termín zamerania priestorov a následne termín vyhotovenia grafického návrhu kuchyne.

odstavec

Bezplatný 3D návrh kuchyne a cenová ponuka

Ďalším benefitom, ktorý získa zákazník v prípade, že sa rozhodne pre výrobu kuchyne u nás je, že mu zdarma vypracujeme 3D návrh jeho vysnívanej kuchyne a taktiež i cenovú ponuku.

odstavec

Bezplatné zameranie priestorov

Služby, ktoré súvisia so zameraním priestorov vykoná náš odborník, ktorý zabezpečí, že kuchyňa bude presne šitá do Vášho priestoru. Táto služba je bezplatná.

odstavec

Široká škála dekorov

Vyrábame také kuchyne, ktoré zodpovedajú predstavám našich klientov. Tí majú možnosť výberu zo širokej škály dekorov, pričom v prípade nerozhodnosti vie náš odborník klienta usmerniť a napomôcť mu pri výbere toho správneho dekoru.

odstavec

Záruka 5 rokov + pozáručný servis

Na nami vyrobené kuchyne poskytujeme každému zákazníkovi záruku 5 rokov, s ktorou súvisí aj pozáručný servis.