Vy nás skontaktujete a my podnikneme nasledovné kroky ...

Sme skúsený tím odborníkov, ktorý dokáže preniesť Vaše predstavy o kuchyni do reality.

Facebook

Stante sa našim fanúšikom a odoberajte tak naše novinky

Hrubé zameranie priestorov

Prvým krokom, ktorý podnikneme k tomu, aby sme sa priblížili k vytvoreniu Vami vysnívanej kuchyne, bude zameranie priestorov naším odborníkom priamo u Vás doma.

Stretnutie so zákazníkom

Ďalším nevyhnutným krokom v realizácii Vašej kuchyne je osobné stretnutie nášho projektanta s Vami a vypracovanie grafického návrhu. Na základe návrhu zaručujeme, že kuchyňa bude navrhnutá tak, aby spĺňala všetky atribúty, ktoré budú viesť k vzájomnej spokojnosti.

Cenová ponuka

V rámci osobného stretnutia spočívajúceho vo vypracovaní návrhu kuchyne vypracujeme pre každého z Vás taktiež individuálnu cenovú ponuku.

Kompletný návrh inštalácií

Ponúkame Vám kompletný návrh kuchyne, do ktorého patrí aj návrh inštalácií. Tento návrh je nevyhnutný k tomu, aby kuchyňa spĺňala svoj účel nielen po stránke estetickej, ale i po stránke funkčnej.

Výroba kuchyne

Po absolvovaní predošlých uvedených krokov môže dôjsť k samotnej výrobe Vašej kuchyne, ktorú má na starosti náš tím kvalifikovaných stolárov. Tí zabezpečia, že Vaša kuchyňa bude preukazovať tie najvyššie známky kvality a precíznosti.

Montáž kuchyne

O montáž Vašej kuchyne sa taktiež postaráme my. Stačí, ak nám ponecháte priestor k dispozícii a my zabezpečíme všetko tak, aby ste sa o pár hodín mohli tešiť z Vašej novej kuchyne.